Poznaj nowy wymiar nauki!

Spring Boot: LiveBook!

Doświadcz innowacyjnego podejścia do przyswajania skondensowanej dawki wiedzy, będącej solidnym wprowadzeniem w świat Spring Boota.

zamów

Główne Cechy LiveBooka

Esencjonalna

To skondensowana dawka wiedzy skupiającą się na najczęściej stosowanych praktykach..

Przyswajalna

Lekki język pozwala na sprawne zrozumienie treści technicznych.

Multimedialna

Materiały wideo powiązane z LiveBookiem sprawią, że nauka stanie się przyjemniejsza i skuteczniejsza.

Interaktywna

Interaktywne testy po każdym rozdziale pomogą Ci zweryfikować Twój poziom zrozumienia tematu.

Skuteczna

Połączenie treści, wideo, zadań i testów sprawia, że angażujemy więcej zmysłów co za tym idzie wiedza łatwiej zapada w pamięć.

Socialna

Specjalna grupa członów książki pozwoli poznać Ci miłośników tematu podobnych do Ciebie!

Galeria LiveBooka

Zobacz galerię zdjeć nadesłanych przed Czytelników LiveBooka! Dzięki nim zobaczy jak LiveBook wygląda w środku i na zewnątrz 🤩

Interesujace Fakty

W LiveBooku znajdziesz bonusy i materiały specjalne do odkrycia. Jednak wersja podstawowa zawiera:

228
Stron
13
Rozdziałów
90
Pytań testowych
12
Godzin Wideo

Autor LiveBooka

Przemysław Adam Bykowski

Jestem trenerem i zawodowym programistą. Potrafię dotrzeć do programistycznego umysłu, wytłumaczyć skomplikowane rzeczy w łatwy sposób. Inspiruję do działania, i przekazuję sporą dawkę motywacji. Właśnie to pozwoliło mi na zbudowanie społeczności.

Pomagam rozwiązywać problemy związane z architekturą oprogramowania. Specjalizuje się w Spring Boot, zwłaszcza w wykorzystaniu go w kontekście mikroserwisów.

Łącząc te wszystkie zamiłowania postanowiłem napisać najlepszy przewodnik dla osób chcących zacząć przygodę ze Spring Boot!

Wybierz egzemplarz dla siebie!

Spring Boot: PreBook

niedostępne

Spring Boot: LiveBook

PLN149

 • Zbiór kompleksowej wiedzy na start!
 • Ponad 12h wideo
 • Testy wiedzy po każdym rozdziale
 • Dostęp do kodów źródłowych
 • 228 stron
 • Grupa dla Czytelników LiveBook'a.
niedostępne

Edycja Kolekcjonerska

PLN499

 • Spring Boot: PreBook
 • Spring Boot: LiveBook
 • Autograf Autora
 • Personalne podziękowania za wsparcie
 • Tylko 20 pakietów
niedostępne

Często zadawane pytania

W poza merytoryczną treścią dostajesz również dostęp do wideo lekcji, które umieszczone są na łamach książki (dostęp poprzez kody QR), a dodatkowo interaktywne testy, które pozwolą Ci sprawdzić i utrwalić widzę z każdego rozdziału. A to tylko początek – na więcej niespodzianek i ester eggów zostawiam do odkrycia nabywcom 😃
Niestety nakład sprzedażowy został już wyczerpany. Jeśli się pojawi plan dodruku to na pewno o tym poinformuje! Dlatego, żeby być na bieżąco to zapisz sie do newslettera na dole strony.
Wersja elektroniczna LiveBooka nie powstała i na ten moment nie jest planowana.
Pewnie tak! Tylko, że to jest LiveBook, to nie klasyczna książka. Niewielka objętość publikacji to zabieg celowy, który ma na celu dostarczyć odbiorcy najważniejsze informacje, by sprawnie zacząć pracę ze Spring Boot.
To odbiegniecie od standardów gdzie na rynku dominują „biblie”, które przez swoją objętość są mało przystępne i niemożliwe do sprawnego przyswojenia.
Dodatkowo materiały wideo uzupełniają wiedzę zapisaną na stronach, by dać Czytelnikowi szanse pogłębić dany temat. A nieraz jedna minuta wideo, jest w stanie dostarczyć więcej zrozumienia niż kilka stron ścian tekstu.
Dodam, że 149 zł to cena, która była dostępna w przedsprzedaży, mimo to całość została wyprzedana, a w przypadku kiedy sprzedaż zostanie wznowiona, to już nie na tak korzystnych warunkach 😃
Niestety nie ma takiej opcji - możesz sprobować ją od kogoś odkupić. Pytanie możesz złożyć na Serwerze Discord Byczej Zagrody.
Ostatnie zachowane egzemplarze, które pochodzą z puli autorskiej zdecydowałem się przekazać w gratisie dla pierwszych osób, które wesprą mój kanał członkostwem Byk Alfa – jako mój dowód wdzięczności za zaufanie, które w ten sposób mi okazują.
Akcja cały czas jest aktywna i będzie trwała do wyczerpania egemplarzy - o czym poinformuję.

*Po dołączeniu do grona wspierających Byk Alfa i wypełnieniu formularza zamówienia otrzymasz drukowany egzemplarz z darmową dostawą na terenie Polski.
**Formularz zamówienia jest dostępny w sekcji SPOŁECZNOŚĆ . Jest on widoczny tylko dla osób z członkostwem Byk Alfa.
***Egzemplarz nie zawiera autografu.

Pobierz elektryczną wersję demo LiveBooka!

Zobacz jak publikacja wygląda w środku!